nahoru

Titáni scény českých sociálních sítí: Macuru a Karocha se vyplatí sledovat

mc 22. července 2021 • 18:10
To nej z českých sociálních sítí: Kdo nesleduje Karocha a Macuru, jako by nežil
• foto: 
Mall TV

V dnešním díle si představíme dvě osobnosti českých sociálních sítí, které prostě musíte sledovat. Prvním je Zdeněk Macura - ochránce Ivety Bartošové a všech týraných žen a výrobce podivných přístrojů jako jsou GSM teploměry. Macura mimo jiné už fušuje i do oděvního průmyslu a výroby světel. Jeho největší konkurencí by mohla být chráněná dílna. Druhou osobností, která stojí za pozornost je Pavel Karoch. Sportovní komentátor pro změnu kromě bizarních výroků na účet fotbalistů zásobuje šílenostmi i Instagram. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.