nahoru

Tomio vyhrál soudní bitvu. Stálice české extremistické scény zůstává neporažena

mc 16. června 2021 • 18:20
Tomio Okamura nabízí sushi od českých farmářů
• foto: 
Profimedia; koláž reflex.cz

Blíží se volby do do Poslanecké sněmovny Parlamentu, což znamená, že nás opět čeká výstavka obludária a procházka ústavu pro choromyslné v jednom. Do sněmovny se cpe Šlachta se svou pofidérní stranou Přísaha, Klausova Trikolora bez Klause a samozřejmě také evergreen českého vomitoria, Tomio Okamura a jeho SPD. Jeho volební kampaň byl tak trošku oříšek, protože ani po letech se nám sem migranti necpou a jejich hlavní programový bod je tak dost pasé. Jak to plánují řešit si pusťte v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Přímo na tiskovku jsme vyslali našeho speciálního reportéra Tomáše Plhoně, který připomněl zákaz přezdívky pro Tomia, co Okamurovi ale na tom milém přízvisku vadilo se nedozvěděl. Možná to byla trpká připomínka jeho ztroskotaných pokusů o prodej prakticky čehokoliv.

Ale Tomio se nevzdává a bude opět prodávat! Tentokrát neuvěřitelně levné produkty českých farmářů. Za ceny, za které se prase ani vychovat nedá, ale o tom by Tomio měl něco vědět, že?

mc


Klíčová slova: Události Luďka Staňka



Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.