nahoru

Očkovaní lidé jsou jako 5G antény? Konečně bude signál i v Krkonoších!

mc 3. června 2021 • 13:00

Měla to být naše spása, podle některých je to ale spíš naše zkáza. Očkování proti covidu vyvolalo velkou nevoli u části ezokomunity, která si stěžuje na šířící se negativní vibrace. Očkovaní jsou prý odpojení od zdroje a otravní jako 5G antény... Hurá, takže nejspíš konečně bude signál i v těch největších zapadákovech! Na bizarní příspěvky ezožen a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.