nahoru

Globální spiknutí ve stínu koronaviru a další zmutované konspirace

mc 24. dubna 2021 • 13:30
Deník z intenzivky
• foto: 
Jarmila Štuková

Covid zahynul ve výbuchu ve Vrběticích. Nebo aspoň při otevření případu pro veřejnost. Aspoň tak to vypadá posledních pár dní v médiích. A tak je třeba čas vrátit se ke koronaviru a oprášit si nějaké téma s ním spojené. Máme tu jedno takové oblíbené a široce rozšířené. A to fakt, že pandemie otevřela dveře všem druhům idiocie, co na planetě existuje. Popírči, samozvaní odborníci, konspirátoři a celkově prostě klinické případy bláznoství, spojte se. Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Pojďme se mrknout na tu hitparádu kravin, co nám za ten poslední rok experti na informace zkoušeli nabulíkovat (bohužel v případech některých se jim to podařilo). Amerika do Evropy přitáhl s celou armádou. Pandemie je jen zástěrka, aby se zapomnělo na migrační krizi. Nebo aby nás mohli obsadit žoldáci NATo (cože?). Ilumináti! No a nezapomeňme na čipování v očkování a Billa Gatese.

Je toho pochopitelně mnohem víc, ale připomínat to asi není úplně v našem zájmu, protože některým to připadá jako logické a jiné z idiocie lidstva bolí hlava. Odborníci měli teda zaručenej recept i na tohle, ale to si už pusťte radši ve videu.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.