nahoru

Jaká asi bude agenda ministra Arenbergera? Hlavně nic nepodělat a slíznout smetanu

mc 9. dubna 2021 • 06:30
Premiér Andrej Babiš s novým ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem.
• foto: 
Blesk:Alexandr Malachovský

Je jaro (budeme předstírat, že teď už čtyři dny vlastně vůbec nesněží), a tak je třeba představit novou ministerskou kolekci pro tuto sezónu. Jan Blatný ze zdrávka patří minulosti, podzimní styl jeho obličeje, nepříjemná nařízení a smutné pohledy už jsou out. Představujeme vám nového, vylepšeného a asi i mnohem povolnějšího ministra zdravotnictví Petra Arenbergera. Více o výměně man-... ministrů v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

A teď něco o tom našem zbrusu novém ministrovi. Ředitel vinohradské nemocnice, bývalý člen KSČ a ne-agent s krycím jménem Kůže. Jeho manželka je kost (to už není krycí jméno), v roce 1989 se dokonce zúčastnila i soutěže krásy, narozdíl od její tehdejší výherkyně ale udržela figuru. Shodou náhod se jmenuje taky Monika.

Ale buďme k sobě upřímní Arenberger teď prostě slízne smetanu rozvolňování a oproti svému předchůdci bude aspoň pár dní oblíbený. Délka  jeho setrvání ve funkci se ale bude odvíjet podle toho, jak moc bude Andymu po vůli.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.