nahoru

Putin si brousí dobyvatelské zuby. Aby tu nebyl dřív než Sputnik...

mc 6. dubna 2021 • 20:00
Ruský prezident Vladimir Putin.
• foto: 
Reuters

Slavík nebo program vesnické zábavy na léto? Think-tank Evropské hodnoty vydal žebříček šiřitelů bludů a tak trošku to vypadá, jakoby si ho spletli s TOP5 hudebníky Česka. Chyba lávky - tohle jsou nejnebezpečnější lidé v ČR. Dezinformátorům jako je Ledecký nebo Janda se ale jejich historicky první vítězství v čemkoliv moc nelíbí. Krom nebezpečí, kterému čelíme z úst našich hudebníků si také dnes povíme i něco o tématu jiném než covid. Hurá! Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Zastavily se dodávky Sputniku. A má to jeden prostý důvod - soudruzi se jeli pobavit na Ukrajinu. Ačkoliv to Putinovi mluvčí tvrdě popírají, na hranicích se zase střílí a umírá. Rusové mají takovou zvláštní schopnost na jednom místě být i nebýt. Možná bychom se ale nemšli moc smát - z Ukrajiny je to jen co by kamenem dohodil do Sputnikem rozvráceného Slovenska.

A kamarády má stále méně oblíbený (ale údajně stále více sexy) Putin i u nás rovnou na Hradě. Na to nezapomínejte.

mc


Klíčová slova: Události Luďka StaňkaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.