nahoru

Lidovci se rozhodli dobýt internet: Seberte jim mešní víno!

mc 8. dubna 2021 • 18:20

Křešťanští demokraté si zřejmě pořídili nového správce svého Instagramu a dle jeho práce to vypadá, že od rána nasává mešní víno a šnupe do toho hostie. Početnou třítisícovou fanouškovskou základnu totiž zásobuje infantilními kousky obrázků, které mají dohromady tvořit důležitá hesla, uživatelé této sociální sítě to však ve finále vidí úplně jinak. Na pokus lidovců o to „být cool“ a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: instagram, KDU-ČSL, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.