nahoru

Na letošní plesovou sezónu kvůli covidu zapomeňte: Radši si vezměte příklad z Petry Kvitové

venu 18. prosince 2020 • 06:30

Letošní plesová sezóna bude hodně smutná. Kvůli vládním opatřením totiž žádná nebude. Tenistka Petra Kvitová se ale nenechala odradit a zveřejnila, jaký účes by na společenské akce zvolila. Příklad si evidentně vzala z manželky Martina Stropnického. Herečce Veronice Žilkové totiž jakoby z oka vypadla. Tuhle podobu by jí mohla závidět i hereččina vlastní dcera Agáta Hanychová. Co víc se událo na sociálních sítích sledujte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Petr Vojnar a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižnou zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.