nahoru

Alena Schillerová všem popřála Vánoce se svými drahými: Od lidí to pěkně schytala

venu 16. prosince 2020 • 11:00

Vánoce jsou svátky klidu míru a pohody. Zatímco ministryně financí Alena Schillerová ještě pár dní zpět nabízela dluhopisy jako fajn dárek na Vánoce, nyní všem přeje hlavně krásné svátky se svými drahými. Tím však klid a mír porušila zejména ve svých komentářích na IG pod fotografií, kde se podivně zmítá v temnotě u adventních svíček. Lidé jí totiž dali jasně najevo, že je dokonalé Vánoce nečekají a to zejména kvůli ní a jejím kolegům z vlády. Jak s tím Alenka naložila sledujte v novém díle Síťoviny internetové televize Mall.tv. 

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižnou zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.