nahoru

Alena Schillerová se toho nebojí. Do reklamy na dluhopisy zapojila celebrity, které o tom nevěděly

venu 11. prosince 2020 • 16:20

Alena Schillerová dělá svým dluhopisům velké promo a dokonce využívá i slavné celebrity. Nebála se sáhnout po jméně Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, kterým nechala vytisknout speciální dárkový poukaz. Škoda, že se nikoho nezeptala, jestli s touto kampaní souhlasí. Mareš, který se okamžitě od tohoto tématu distancoval, to však shrnul jasně: paní ministryně jen chtěla být vtipná. Příště to bude chtít trochu víc zabrat, paní ministryně. Více se dozvíte v novém díle pořadu Síťoviny.

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.