nahoru

V Brně to žije: Obnažování přirození v MHD nezastaví ani koronakrize

venu 29. října 2020 • 14:40
V Brně to žije: Obnažování přirození v MHD nezastaví ani koronakrize
foto: Mall TV

Říká se, že Brno je zlatá loď. Něco by o tom mohl vědět místní opilec, kterého zachytily kamery zvídavých Brňáků v jedné z šalin. Kromě toho, že neměl na obličeji roušku, což zvedlo ze židle i bodrou řidičku dopravního prostředku, poslal našemu prezidentovi a premiérovi neslušný vzkaz. A jako správný rebel proti vládním opatřením nezapomněl ukázat všem přítomným své holé přirození, které ostatní diplomaticky nazvali prckem. V moravské metropoli to zkrátka i v těžkých koronadobách žije jako obvykle. Více uvidíte v novém díle pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Celý díl Síťovin zhlédněte zde:

Martin Jirman a Marie Radostová jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

venu


Klíčová slova: volby, Andrej Babiš, Brno, Mall TV, síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.