Ministryně práce a soc. věcí Jana Maláčová

Ministryně práce a soc. věcí Jana Maláčová Zdroj: Blesk

Nezaměstnanost stoupá. Přinášíme nejlepší tipy na lukrativní pracovní příležitosti

Dnes se podíváme na letadla a pracovní příležitosti. Což je zároveň příležitost dát vám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Celý díl Událostí Luďka Staňka najdete v článku.

Ta dobrá je, že Češi pomáhají Libanonu a Jan Hamáček pomáhá SmartWings, takže všichni pomáhají všem, jak jen můžou. Doslova ze všech sil. Jsme prostě národ, který chce pomáhat, a každý k tomu přistupuje podle svých schopností a možností. 

Celý díl Událostí Luďka Staňka:


A pak jsou tu samozřejmě možnosti stran toho, jaké práce bychom mohli dělat v okamžiku, kdy žádná práce nebude. Ale naštěstí ona pořád nějaká bude. Což vám dokážeme v naší zprávě plné pracovních inzerátů na nejrůznější pozice.  A vrací se i naše oblíbená rubrika Něco hezkého nakonec. Co to dnes bude? Klikněte na Události Luďka Staňka a uvidíte sami!

Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova i ze světa. A možná bude i blbec na konec.