Volby 2017: Reflex zná výsledky! Předpověděl je neomylný maďarský jezevčík | Reflex.cz
nahoru

Jediné video, které potřebujete vidět před volbami: Neomylný maďarský jezevčík předpověděl výsledky

Martin Bartkovský20. října 2017 • 10:35
1080p720p360p
Maďarský jezevčík natipoval výsledky parlamentních voleb v Česku 2017
• video: 
Martin Bartkovský

Redakci Reflexu se podařil ojedinělý objev. V maďarské vesničce Csolnok totiž žije pes s neobyčejnými schopnostmi. Jezevčík jménem Jovőlátonak dokáže předpovídat budoucnost a tipovat sportovní či volební výsledky. Vydali jsme se ho proto otestovat a nechali ho natipovat výsledky těchto parlamentních voleb. Jak to celé dopadlo? Podívejte se.

Majitelka psa Erika Tóth pracuje se svým zvířetem na základě tzv. klobásové metody (pozor, neplést se salámovou metodou, to je něco zcela jiného). Kolečka maďarské čabajky umístí na tácky, které reprezentují různé možnosti (např. volební strany, lídry, sportovní týmy atd.), a z pořadí, v jakém jezevčík uzeninu slupne, se dá odvodit sledovaný výsledek.

Lektor jógy smíchu: Špatným věcem se musíme vysmát. Smích vás uvolní a budete díky němu…

Nejedná se přitom o žádného věšteckého začátečníka. Jovőlátonak se dosud nikdy nezmýlil a předpověděl například Donalda Trumpa americkým prezidentem či odchod Velké Británie z EU. Dále má na svědomí řadu přesných výsledků v rámci maďarských sportovních akcí, ale tím nebudeme naše čtenáře zatěžovat.

Konečné výsledky voleb v ČR

Vstup do speciálu
Sečteno: 100.00 %
Účast: 60.84 %
29.64 %
ANO
11.32 %
ODS
10.79 %
Piráti
10.64 %
SPD
7.76 %
KSČM
7.27 %
ČSSD

Pro náš pokus jsme zvolili strany kandidující na území celé České republiky a vylučovací metodou (nechali jsme psa, aby si sám vybral ty, které se mu líbí) jsme dospěli k deseti zástupcům – ČSSD, ODS, ANO, KDÚ-ČSL, TOP 09, SPD, SPO, STAN, PIRÁTI a KSČM. Loga těchto stran jsme tedy umístili na tácky s klobásou a nechali zázračné zvíře pracovat. A děly se opravdu zajímavé věci a musíme přiznat, že nás pořadí hodně překvapilo. Jak letošní volby tedy dopadnou? To zjistíte ve videu.

Časopis Reflex se v žádném případě neztotožňuje s názory maďarského jezevčíka. Ani na výsledky voleb, ani na cokoli jiného. A pokud nejste spokojeni s předpovězenými výsledky, zkuste psí neomylnost prolomit a běžte k volbám.

Seriál, který se vyplatí vidět před volbami. Spisovatel Padevět v Krvavých létech…
Když si jdou Babiš se Zaorálkem po krku. Podívejte se na záznam volební superdebaty

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

O ekonomických dopadech voleb čtěte na E15.cz
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,700
22,730
30,000
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější