nahoru

Kočičí hrdina. Video zachytilo muže, který na poslední chvíli vytáhl kotě zpod auta

Debora Šepetková 10. září 2019 • 08:30
Muž zachránil koťátko na poslední chvíli z pod kol auta
• video: 
Facebook.com

Kotě, které se schovalo pod rozjíždějící se auto, dělilo od smrti jen pár setin vteřiny. Neznámý zachránce neváhal vběhnout do silnice a koťátko zpod kol jen tak tak stihl vytáhnout. Vše zachytila kamera v mužově autě. Na napínavou scénu se podívejte v úvodním videu.

Díky povinnosti vozit v Rusku v autech palubní kamery je tato země bohatá na nejrůznější snímky drsných i neuvěřitelných bouraček. Tentokrát šlo ale o něco jiného. Hrdinou videa se stalo malé kotě a neznámý řidič, který ukázal velkou míru duchapřítomnosti a odvahy.

Málem tragická scéna se odehrála minulý týden v ruském městě Sargatskoye v Omské oblasti. Řidič rozjíždějícího se vozu si nevšiml, že mu pod kola zaběhlo malé kotě. Řidič stojící za ním ale rychle přiskočil a vyděšené zvíře zpod kol vytáhl na poslední chvíli. Video se virálně rozšířilo na internetu a ze statečného zachránce se stal nejnovější hrdina sociálních sítí.

Debora Šepetková
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.