nahoru

Rus brázdil silnice v žigulíku pozpátku. Zastavila ho až police, nepomohla ani pozornost od Elona Muska

Martin Bartkovský1. března 2019 • 08:30
1080p720p360p
Rus jezdí v žigulíku pozpátku
• video: 
Twitter.com

Osmnáctiletý mladík přiváděl v úžas kolemjedoucí řidiče. Jeho žigulík totiž jezdil pozpátku závratnou rychlostí a ostatní auta předjížděl. Video, které se stalo hitem sociálních sítí, ale silničního piráta pomohlo i usvědčit. Jeho přestavěný koráb zabavila policie. Nepomohl ani komentář miliardáře a vynálezce Elona Muska, který si Rusa všiml na Twitteru. Podívejte se na jeho šílenou jízdu.

Podivný úkaz rychle couvajícího žigulíku se odehrál v ruském městě Něvinnomyssk, které leží v Stavropolské oblasti nedaleko Gruzie. Osmnáctiletý řidič, který měl řidičák necelý měsíc, si tu své auto předělal tak, aby jej mohl řídit pozpátku. Svým strojem potom děsil i bavil ostatní řidiče.

Jeho počínání ale nemělo dlouhého trvání. Video z jeho jízdy umístila na Twitter místní televize, a dokonce si jej všiml i Elon Musk, který jej okomentoval slovy: „Haha, to je super!“ Pozornost miliardáře, vizionáře a celebrity ale nebyla pro mladíka polehčující okolností. Žigulíka zabavila policie s tím, že na voze provedl nelegální úpravy a neměl jej pojištěné. Nyní je na záchytném parkovišti a vrátit se smí na silnici až poté, co jej jeho majitel uvede do původního stavu.

Příliš mnoho „winterspecku“. Tlustá krysa se zasekla ve víku od kanálu. Zachraňovali ji…
Ohýbání vidliček pomocí (de)mentální energie aneb Jak jsem hanebně pomluvil…

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,590
22,560
29,930
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější