nahoru

Minuty boje o život. Kamera zachytila, jak policista oživuje devatenáctiměsíční miminko

VaB, blesk.cz 29. srpna 2019 • 12:20
Video se připravuje ...
Dramatickou resuscitace devatenáctiměsíčního miminka zachytila kamera na hrudi jednoho z policistů.
• video: 
Scottsville Police Department

Minuty hrůzy zažili rodiče malého Aidena Kinga, který zničehonic přestal dýchat. Jako první na místo dorazil policista a jeho dva kolegové, kteří okamžitě začali již namodralé a na dotyk studené dítě resuscitovat. Celou akci zachytila kamera připevněná na hrudi jednoho z policistů. 

Policista James Talbott a jeho dva kolegové vyrazili do jednoho z domů ve Scottsville v americkém Kentucky. Dusil se zde devatenáctiměsíční chlapeček. Aiden podle rodičů najednou přestal dýchat. Když policisté dorazili na místo, bylo děťátko už modré a studené, píše portál CNN. Talbott ani vteřinu neváhal a začal s resuscitací. 

Záběry z kamery připevněné na hrudi policisty ukazují dramatické okamžiky, při kterých jde o život malého dítěte. Je vidět, jak policista nejdříve poplácává dítě po zádech. Po chvilce Aidena pokládá na zem a začíná s resuscitací. 

Více se dočtete ZDE >>>

VaB, blesk.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.