nahoru

Jako z filmu Velký útěk! Dva psi pomohli batoleti vylézt z postýlky výměnou za pamlsky

red, supermamy.maminka.cz 19. srpna 2018 • 08:30
Video se připravuje ...
Rodiče nemohli uvěřit svým očím! Dva psi pomohli batoleti utéci z postýlky
• video: 
Youtube

Zlatí retrívři Bleu a Colby se zase vyznamenali. Nedávno se spolčili s dcerou svých majitelů a pomohli jí nad ránem utéci z postýlky a jejího pokojíčku. A to vše za pár pamlsků. Jejich počínání natočila bezpečnostní kamera. Podívejte se na video!

Chloe je pouhých patnáct měsíců, ale rozhodně je to chytré dítě. Má svůj názor a nebojí se ho prosadit, přičemž si na to umí najít skvělé společníky. Zlaté retrívry Bleu a Colbyho, kteří už dávno zjistili, že Chloe k nim je – minimálně pokud jde o pamlsky – mnohem štědřejší než její rodiče. 

"Chloe už je tak vysoká, že dosáhne do plastové nádoby se zásobami psího žrádla, a k naší malé radosti jim ho hází," přiznává Chris, holčiččin otec. Není divu, že psi mají Chloe tak v oblibě. Ale taky to pro ni znamená, že jakmile je šest ráno, snaží se ji vzbudit, aby jim mohla dát pár jejich granulí. 

Více si přečtete ZDE >>>red, supermamy.maminka.cz


Klíčová slova: dítě, pes, VIDEO, miminko, psi, útěkDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.