nahoru

Práce vyhazovače je mnohem těžší, než zápasit v MMA, řekl před časem Karlos Vémola

Ondřej Němec 23. srpna 2019 • 12:20
Video se připravuje ...
Fight!: Karlos Vémola o cestě do největší MMA organizace UFC
• video: 
iSport TV

Díky práci vyhazovače v Londýně se probojoval do nejprestižnější MMA ligy UFC. Kariérní cesta Karlose Vémoly je zkrátka unikátní. Zažil bitky na nože i přestřelky. Dvaatřicetiletý bojovník promluvil nejen o svých začátcích, ale i o tom, jak prožívá, když ublíží soupeři, nebo proč je práce vyhazovače mnohem nebezpečnější, než souboje v kleci. Podívejte se na archivní rozhovor z roku 2017 pro pořad Fight na webu isport.cz, kdy měl Karlos Vémola před zápasem s Petrem Ondrušem, kterého tehdy „uškrtil“ v kleci.

Kromě témat týkajících se zápasení byla řeč i o zkušenostech z práce vyhazovače v londýnských barech. „Můžu říct, že nejhorší jsou rvačky mezi ženskými. Dopadají i mnohem hůř,“ říká s pobavením legendární český bijec. „Chlapi se bijí pěstmi, ženské na sebe útočí podpatky, lahvemi… Zažil jsem hodně špatných dámských soubojů.“ 

Velký materiál o fenoménu MMA a českém bojovníku Karlosu Vémolovi najdete v Reflexu č. 34, který si můžete pořídit během pár kliknutí na webu ikiosek.cz!

Reflex 34/2019 Reflex 34/2019Foto Archív

Ondřej Němec
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.