Prsa, klíny a penisy místo obrazů. V Praze se otevřela první galerie plná nahých lidí. Dotyk povolen | Reflex.cz
nahoru

Prsa, klíny a penisy místo obrazů. V Praze se otevřela první galerie plná nahých lidí. Dotyk povolen

Martin Bartkovský6. dubna 2019 • 15:00

Pět dívek a dva muži. Všichni nazí v různých pózách a na různých místech v jedné velké místnosti. Jedna dívka je v kleci, dvě se po vzoru koček líně valí na sedačkách a postelích. Další se přísně dívá z improvizovaného lesa na to, jak poslední dívku svazují do kozelce. A k tomu všemu dvojice nahých mužů. To je první pohled, který se vám naskytne, když na Václavském náměstí vyjedete v Domě módy do 4. patra. Nachází se tu totiž expozice VOAYER GALLERY a díky ní i první stálá výstava skutečně nahých lidí na světě. Stále si to nedovede představit? Tak se podívejte na naše video a fotogalerii.

Za projektem stojí Slovák Mário Petreje, který zorganizoval v Praze a Bratislavě již několik kontroverzních výstav skutečných nahých žen i mužů. Vždy se ale jednalo jen o projekty na pár dní. Tentokrát jsou záměry mnohem větší. Galerii Voayer totiž můžete navštívit až do konce roku od úterý do neděle a každý den se představí nová sedmička exponátů.

Svlečené krásky, intimní doteky a sado-maso. Podívejte se na záběry Skutečně nahých žen

Se sháněním modelů organizátoři problém nemají. Už teď se jim přihlásilo 150 lidí a zájem je stále velký. Jak už je na Petrejových projektech zvykem, i tentokrát se smí na vystavené exponáty sahat. Vždy jen ale do míry, které nahá žena či muž dovolí a za použití gumových rukavic.

Vstupenka stojí 550 korun, na výstavě se smí fotografovat, ale ne natáčet. Vstup je povolen od 18 let. A pokud vás při návštěvě napadne touha se také svléknout, nikdo vám bránit nebude. "Počítáme s tím, že stejně jako na výstavách, i v galerii se najdou odvážní návštěvníci, kteří se budou chtít stát exponátem. I na nich samozřejmě myslíme a bude tu pro ně vždy místo připravené," uzavírá Mário Petreje.

Co na takovou výstavu říkáte? Šli byste se podívat? Podívejte se na naše video v úvodu článku, ve kterém nechybí dívka v kleci či představená technik svazování. Následně si můžete prolistovat i naši fotogalerii.

Svědectví ženy o svobodě a demokracii penisů. Jaká je Výstava skutečně nahých mužů?
Jak vypadalo zakázané porno na pohlednicích z 20. let minulého století
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
22,990
29,330
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější