nahoru

Český choreograf Yemi dělá porotce v americké talentové soutěži. V porotě s ním sedí i Drew Barrymorová

-bam- 12. února 2019 • 12:21
Video se připravuje ...
Představení porotců The Wall of the World
• video: 
Facebook.com

Americká televizní stanice CBS vysílá reality show, za kterou stojí producenti těch vůbec nejúspěšnějších pořadů (The Voice, American Idol, MasterChef). V porotě nového pořadu s názvem The World’s Best usedly opravdové hvězdy - Drew Barrymore, RuPaul, Faith Hill a mimo jiné i český choreograf Yemi A. D. Pořadem navíc provází James Corden, slavný moderátor který proslul svými Carpool Karaoke scénkami.

První díl show The World’s Best sledovalo 22 milionů diváků a Česko tam mělo svého zástupce. Trojici hlavních porotců doplnil i tzv. panel Wall of the World – skupina 50 dalších porotců vybraných z 38 zemí světa, který pomáhá vybírat ty nejlepší soutěžící. Jsou mezi nimi odborníci na různá odvětví showbyznysu a  český kreativní producent s nigerijskými kořeny Yemi Akinyemi Dele je jedním z nich.

„Je to úplně jiný level než v Česku. Když pominu mnohem větší objem investovaných financí, je to hlavně opravdu tvrdý byznys a při natáčení panuje skoro vojenský režim. Neskutečně mě ale bavili moji kolegové porotci, všichni neuvěřitelní profíci, mezi kterými jsem našel řadu nových přátel a do budoucna dost možná i pracovních kontaktů,“ uvedl v rozhovoru pro Forbes Yemi.

Pro talentovaného Čecha to ale není první americká zkušenost. V minulosti už spolupracoval s raperem Kanyem Westem a zahrál si i menší role v několika hollywoodských produkcích.

-bam-


Klíčová slova: superstar, show, VIDEO, pořad, talent, Yemi A.D.Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.