Zapomeňte na dárkovou tašku. Naučte se balit lahve do vánočního papíru jako profesionál | Reflex.cz
nahoru

Zapomeňte na dárkovou tašku. Naučte se balit lahve do vánočního papíru jako profesionál

Martin Bartkovský23. prosince 2018 • 08:30
Balení dárků s Reflexem: Lahev
• video: 
Martin Bartkovský

Když už si sami před sebou přiznáte, že na další originální dárek už prostě nemáte mentální kapacitu, a vyrazíte do obchodu s lihovinami, zkuste projednou k lahvi nekoupit nevkusnou dárkovou tašku, ale zabalte ji doma vlastnoručně do papíru. Je to snadné a výsledek opravdu stojí za to. Podívejte se, jak zabalíte středně velkou lahev slivovice za 60 sekund díky našemu videu!

Po zhlédnutí videa jste už téměř certifikovaným odborníkem na balení dárků. Certifikát vám sice nevystavíme, ale můžete použít náš originální balicí papír a své dárky tak udělat opravdu speciální. Najdete jej v každém vánočním Reflexu, který je k dostání od 20. prosince do 2. ledna. Celkem můžete narazit na čtyři varianty od čtyř grafiků tohoto časopisu (Jana Ignáce Říhy, TMBK, Marka Douši a Štěpána Mareše). Své dárky tak můžete balit nejen do papíru s tváří pana prezidenta, ale i do Zeleného Raoula, smutného Santy a motivu se zlatým Xkem.

Podívejte se, jak všechny verze papírů vypadají:

Vánoční balicí papír Reflexu.Vánoční balicí papír Reflexu.Foto Archív

Kromě balicích papírů najdete ve vánočním dvojčísle velký rozhovor s bratry Trojanovými, historickou procházku po Karlově mostě s informacemi, jaké v průvodcích nenajdete, i české graffiťáky po 25 letech a mnoho dalšího!

Reflex č. 51-52/2018Reflex č. 51-52/2018Foto Archív

Přes 9 000 fotografií a obrázků prezidenta na stěnách. Seznamte se s největším…
Tonda Blaník je zpátky! Pusťte si zdarma dvě nové epizody seriálu o nejlepším českém …
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější