nahoru

Přes 9 000 fotografií a obrázků prezidenta na stěnách. Seznamte se s největším fanouškem Miloše Zemana

Jiří X. Doležal, Martin Bartkovský20. prosince 2018 • 13:30
1080p720p480p360p240p

Před dvěma lety jsme navštívili muže, který měl tehdy ve své sbírce sbírce přes šest tisíc fotografií a obrázků prezidenta Miloše Zemana a který sám sebe považuje za prezidentova největšího fanouška. I po dvou letech jeho vášeň neutichá a dnes už se Pavel Kočiš chlubí 9 000 obrázky. Bylo by snadné jej nějak dusit nebo zesměšňovat - tak jsme jej nechali mluvit bez komentářů. 

Pan Pavel Kočiš nás přijal v domku u Prahy, kde bydlí s otcem a sourozenci, a ukázal nám svou sbírku fotek a relikvií spojených s Milošem Zemanem. Dlouho jsme přemítali, jak sbírku pana Kočiše odprezentovat, aby to nevypadalo, že se mu vysmíváme. Pan Kočiš pracuje jako stavební dělník a nebylo by těžké jej v diskusi sestřelit.

Pavel Kočiš a jeho sbírka více než 6 000 fotografií Miloše ZemanaPavel Kočiš a jeho sbírka více než 6 000 fotografií Miloše Zemana

Ale bylo by to zbytečné a sprosté, protože pan Kočiš to s tím Zemanem myslí opravdu upřímně. A tak jsme to vyřešili šalamounsky: Moje otázky a vyzvídání jsme vystříhali a nechali mluvit jen pana Kočiše samotného. Poslechněte si ho také a prohlédněte si i kousky jeho sbírky! 

Slavný fotograf exkluzivně pro Reflex: Proč je těžší fotit žáby než Kanyeho Westa a čím…
Ovčáček to zabalil! Podívejte se, jaký dárek si připravil hradní mluvčí pro prezidenta

Jiří X. Doležal, Martin Bartkovský
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,540
29,900
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější