nahoru

Měkký dárek nebo plyšák noční můrou pro baliče dárků? Tady je jednoduchý návod, jak to zvládnout

Martin Bartkovský 22. prosince 2018 • 08:30
Video se připravuje ...
Balení dárků s Reflexem: Plyšák
• video: 
Martin Bartkovský

 I když nás v dětství na omak měkký dárek naplnil vnitřním zklamáním a frustrací, v pozdějším věku už tuto dárkovou konzistenci dokážeme ocenit. Případně se sami chceme pomstít na budoucí generaci a uchylujeme se k nadělování předmětů, které mají poddajný nehomogenní tvar. V takovém případě se vám hodí náš jednoduchý návod, ve kterém zabalíme poměrně neposlušného medvídka během pár vteřin. Podívejte se!

Po zhlédnutí videa jste už téměř certifikovaným odborníkem na balení dárků. Certifikát vám sice nevystavíme, ale můžete použít náš originální balicí papír a své dárky tak udělat opravdu speciální. Najdete jej v každém vánočním Reflexu, který je k dostání od 20. prosince do 2. ledna. Celkem můžete narazit na čtyři varianty od čtyř grafiků tohoto časopisu (Jana Ignáce Říhy, TMBK, Marka Douši a Štěpána Mareše). Své dárky tak můžete balit nejen do papíru s tváří pana prezidenta, ale i do Zeleného Raoula, smutného Santy a motivu se zlatým Xkem.

Podívejte se, jak všechny verze papírů vypadají:

Vánoční balicí papír Reflexu. Vánoční balicí papír Reflexu.Foto Archív

Kromě balicích papírů najdete ve vánočním dvojčísle velký rozhovor s bratry Trojanovými, historickou procházku po Karlově mostě s informacemi, jaké v průvodcích nenajdete, i české graffiťáky po 25 letech a mnoho dalšího!

Reflex č. 51-52/2018 Reflex č. 51-52/2018Foto Archív

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.