nahoru

Prsa a kapři: Lascivní kalendář pro sexuchtivé rybáře je k mání i tento rok

Martin Bartkovský 20. prosince 2018 • 15:50
Video se připravuje ...
Jak vznikal kalendář nahotinek s kapry pro rok 2019? Tady je video ze zákulisí
• video: 
Facebook.com/Carponizer

Nejlepší zpráva pro všechny eroticky náruživé rybáře je tady. I tento rok je k dostání kalendář, na jehož stránkách najdete polonahé dívky, jak pózují s opravdu velkými kapry. Ne, tady nejde o žádný nejapný dvojsmysl. Ty ženy skutečně pózují s živými rybami, někdo to vyfotí, vytiskne, udělá z toho kalendář a lidé to kupují. Už několik let. Každý rok. Kolem Vánoc. Podívejte se na video, jak takové kaprosexuální dílo vzniká.

Celkem dvanáct dívek s velkými ňadry opět dovádí ve vlnách i mimo ně s dvanácti stejně velkolepými kapry. Kalendář společnosti Carponizer je opět k mání na Amazonu. I tentokrát jsou rozměry 30 x 45 cm a tisk má lesklou úpravu.

Na stránce jsou samá pozitivní hodnocení. Lidé je kupují jako dárky kolegům a libují si, jaký sklízí v práci úspěch. Jiní si zase pochvalují, že dívky reprezentující jednotlivé měsíce prakticky nestárnou či obdivují celkovou estetiku, zvolené pózy a kompozici záběrů.

I když si kalendář nekoupíte, v naší galerii můžete obdivovat krásky a hlavně i kapry z let minulých. Co na ně říkáte?

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.