Zeman půjde od válu, Tonda Blaník má nový plán. Podívejte se na nové epizody populárního seriálu | Reflex.cz
nahoru

Zeman půjde od válu, Tonda Blaník má nový plán. Podívejte se na nové epizody populárního seriálu

Martin Bartkovský19. prosince 2018 • 14:50
Tonda Blaník speciál - 2. díl (SLOVENSKO)
• video: 
Negativ s.r.o.

Zcela nečekaně a s grácií sobě vlastní vlétl do českého internetového rybníčku pořádný kapr - Tonda Blaník. Jeho podřízení, Žížala s Lenkou, roznesli dnes do všech českým médií flashdisk s nejnovějšími dvěma epizodami, ve který nejslavnější český lobbista slaví 100 let Československa. A přichází s vcelku netradičním řešením, jak dostat od válu Miloše Zemana, který mu tolik zatopil v prezidentské volbě. Podívejte se na oba celé díly zdarma v našem článku! Druhý díl najdete v úvodu článku, první si pustíte níže.

Druhý díl najdete nahoře, první si pusťte ZDE:

Tonda Blaník speciál - 1. díl (ČESKO)VIDEO Negativ s.r.o.

V tiskové zprávě zaslané českým mediálním domům a internetovým televizím se píše: Až dosud tahal Tonda Blaník za nitky tuzemské politiky podle příslovečného „rozděl a panuj“. Když jde ale o tak významné výročí, jakým je sto let Československa, zjihne vlastenecké srdce i bezskrupulóznímu majiteli stejnojmenné kanceláře. A co teprve sté Vánoce! Sváteční chvíle si žádají výjimečné činy. Takové, které přesáhnou svým rozměrem dosavadní poměry. Skutky, které v zájmu dobré věci spojí, co bylo rozděleno, a odhalí, co mělo zůstat utajeno. Kolegiální duo Knitlová a Havránek proto přináší exkluzivní dvacetiminutový záznam zachycující lobbistovy praktiky. Pod názvem „Tonda slaví 100“ ho neexkluzivně a zdarma nabídli k užití českým televizím a mediálním domům.

„Dvojice epizod je naším dárkem republice k jejím stým Vánocům. A protože u dvoustého výročí státnosti už bohužel nebudeme, chtěli jsme to stávající oslavit v co nejširším kruhu Tondových přátel. Proto jsme epizody nabídli zdarma více televizím a mediálním domům,“ objasňuje tvůrčí záměr režisér Marek Najbrt.

Sto let zároveň není jediným jubileem, které Blaník slaví. V listopadu uplynulo pět let od doby, kdy začal bavit český internet. „Od pilotního dílu Sněhuláci uběhla dlouhá doba, na našem přístupu k seriálu se ale nic nezměnilo. Všichni tvůrci ho stále dělají s chutí a přesvědčením, že jeho existence má smysl. Pokud jde o budoucnost, tu plánujeme stejně živelnou jako minulost. Spontánní formát, u kterého nikdy nevíme, co budeme dělat zítra, natož za půl roku, nás mimořádně baví,“ říká Milan Kuchynka, producent společnosti Negativ, v jejíž produkci populární politická satira vzniká. Její pokračování tak bude dílem osudu a osobního nasazení, stejně jako aktuální zvláštní uvedení výročního speciálu Tonda slaví 100.

Tonda Blaník je zpátky! Pusťte si zdarma dvě nové epizody seriálu o nejlepším českém …
Můj brexit, můj milášek! Ve virálním videu hraje britskou premiérku Glum z Pána prstenů
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější