nahoru

Nejlepší vánoční reklama, jakou letos uvidíte. Britský obchod hraje na city spolu s Eltonem Johnem

Martin Bartkovský 17. listopadu 2018 • 12:00
Video se připravuje ...
Vánoční reklama obchodu John Lewis pro rok 2018
• video: 
John Lewis

Bývá už každoroční tradicí, že britský obchodní řetězec John Lewis přijde s delší vánoční reklamou, která všechny dojme. A letošní rok není výjimkou. Podívejte se na dojemný příběh Eltona Johna a jeho písně Your Song, při které prolétneme několik etap zpěvákova života.

Tradice vánočních reklam obchodu John Lewis sahá do roku 2007, kdy se v televizi poprvé představil jejich spot nazvaný Shadows a lidé tam pomocí stínů nakoupených dárků vytvořili vánoční výjevy. Od té doby hraje společnost každý rok víc a víc na city. Hodně ikonická byla animovaná zvířátka v roce 2013, která se stala prvním reklamním virálem této společnosti.

Reklama z roku 2016

Video se připravuje ...
Vánoční reklama Johna Lewise pro rok 2016VIDEO YouTube.com

Připomeňme si spoty z posledních tří let. V roce 2015 nás dojal muž na Měsíci, v roce 2016 rozesmál skákající pes na trampolíně a v roce 2017 lehce zklamal příběh se strašidlem. Letošní reklama ale nasazuje laťku opět hodně vysoko a retrospektivní jízda Eltona Johna je i na ploše pouhých 120 vteřin neuvěřitelně působivá.

Reklama z roku 2013

Video se připravuje ...
Vánoční reklama Johna Lewise 2013VIDEO YouTube.com

Podívejte se na reklamu a dejte nám do komentářů vědět, jak se vám líbí.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.