Poznáte, který Freddie Mercury je pravý? Podívejte se, jak dokonale herec imituje rockovou hvězdu | Reflex.cz
nahoru

Poznáte, který Freddie Mercury je pravý? Podívejte se, jak dokonale herec imituje rockovou hvězdu

Clara Zangová16. listopadu 2018 • 09:20
Herec Rami Malek skvěle vystihl Freddieho Mercuryho vystoupení na koncertě Live Aid
• video: 
Twitter.com

Kinům už skoro dva týdny vévodí snímek Bohemian Rhapsody, životopisné drama o skupině Queen. Na ČSFD má film skvělých 93 %, ale některé recenze film odsuzují za zbytečné banality a označují jej za průměrný. Téměř všichni se však shodují na tom, že výkon sedmatřicetiletého Ramiho Maleka jako frontmana legendární kapely byl fenomenální.

Sám Rami Malek, americký herec egyptského původu, říkal, že se na živé vystoupení Mercuryho díval alespoň 1500krát, aby pochytil správné pohyby a gesta. Jak se mu to povedlo, můžete zhodnotit sami v jedné ze závěrečných scén filmu, kde „Queen“ vystupují s hitem Radio Ga Ga. Herec kopíruje každý krok, pohyb a gesto skutečného Mercuryho. Při natáčení dokonce nosil umělé zuby vytvořené podle skutečného zpěváka.

S tvůrci filmu spolupracovali také dva dosud žijící členové kapely: Brian May a Roger Taylor, kteří údajně usilovali o to, aby se film natočil už za celých osm let. Prý ze strachu, že by jej někdo natočil až po jejich smrti a špatně. Na nejmenší detaily dohlížel také archivář skupiny Greg Brooks.

Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z…
Chcete se bát? Nenechte si ujít 10 nejlepších hororů roku 2018
Jakub Smutný 8. listopadu 2018 • 13:49

Chcete se bát? Nenechte si ujít 10 nejlepších hororů roku 2018

Čekání je u konce. První upoutávka na poslední řadu Hry o trůny prozradila konečně…
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,140
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější