nahoru

Od 7. října začne vysílat nová televize. Mall.tv nabídne zdarma filmy, pořady i seriály

Martin Bartkovský 4. října 2018 • 11:10
Video se připravuje ...
MALL.TV startuje už 7. října
• video: 
Mall.tv

Nejen původní videoobsah, ale také nevšední zážitek z jeho sledování jsou tím, co přináší nová internetová televize Mall.tv českým divákům. Dvě seriálové novinky a tři desítky pořadů od zábavných, populárně-naučných, přes sportovní až po reality show budou k vidění už v den startu – v neděli 7. října. Další epizody nebo formáty pracující s živým vysíláním a okamžitou zpětnou vazbou na něj pak přibydou v průběhu následujících dní a týdnů. Jen během prvního měsíce od spuštění tak Mall.tv nabídne zdarma 300 epizod z vlastní produkce. Ty doplní oceňované filmy distribuční společnosti Aerofilms a KVIFF Distribution nebo sitcomy České televize Kosmo a Čtvrtá hvězda.

Se závazkem slibujícím „novou epizodu zábavy“ vstupuje na tuzemský trh internetová televize skupiny Mall Group, první e-commerce skupiny, která v regionu střední a východní Evropy vsadila na produkci vlastní hrané tvorby. Na webu Mall.tv ji lze sledovat bezplatně na jakémkoliv displeji zařízení s internetovým připojením. Kdykoli a kdekoli je tak možné bavit se životními peripetiemi hlavních hrdinů sitcomů Život je hra a Stylista, fandit soutěžícím Závodní akademie, vyslechnout cenná výživová doporučení Petra Havlíčka i nekorektní názory trumpetisty Laca Décziho nebo fascinovaně přihlížet, jak náruživý sběratel starých kuchařek Roman Vaněk objevuje historické recepty a architekt Adam Gebrian překvapivé stavby. 

Ve stanovené časy budou naopak každý týden v přímém přenosu usilovat o pozornost diváků oceňovaná foodblogerka Koko se svou 30Menutovkou živého vaření nebo populární moderátor Tomáš Zástěra v soutěži Vyhraj to! Oba pořady zároveň sledujícím umožní nejen pasivně přihlížet, ale aktivně s jejich protagonisty také komunikovat. 
„Chceme, aby Mall.tv byla zárukou kvalitní tvorby na kvalitní platformě. Uvědomujeme si, na jak tenký led se s takovým tvrzením pouštíme, protože hodnocení kvality je vždycky subjektivní a start nových projektů obvykle nebývá ani při nejlepší vůli a největším pracovním nasazení bezchybný. Nehodláme však vynechat jedinou příležitost, jak naše diváky pobavit a interagovat s nimi obsahem a technologickými možnostmi webu,“ říká šéfproducent internetové televize Mall.tv Lukáš Záhoř.

Spuštěním vlastní internetové televize se Mall Group přibližuje svému cíli vytvořit online alternativu obchodního domu, kde najdou lidé vedle nákupů i služby a zábavu. „Spoléhat se v rámci e-commerce jenom na samotný nákup už dneska nestačí. Jako první v tomto regionu jsme se vydali na poměrně složitou cestu: chceme kolem nakupování vytvořit celou platformu služeb a zážitků. Věřím, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat – a stanou se tou nejlepší odpovědí na otázku, proč jsme se pustili do Mall.tv,“ říká Igor Matejov, CCO Mall Group.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.