Jednou vyrazí na přehlídku, zbytek měsíce nemá co jíst. Seriál Stylista si utahuje ze světa módy | Reflex.cz
nahoru

Jednou vyrazí na přehlídku, zbytek měsíce nemá co jíst. Seriál Stylista si utahuje ze světa módy

Martin Bartkovský11. července 2018 • 07:30
Petr Vaněk a Petra Nesvačilová odpovídají na otázku, jak podle nich příjme módní svět seriál Stylista, který si z nich dělá legraci
• video: 
Martin Bartkovský

Artur je nejžádanější stylista v Česku. Perou se o něj všechny módní časopisy, největší celebrity touží po tom, aby je alespoň jednou oblékl, a má tolik práce, že neví co dřív. Nebo takhle nějak by si to asi představoval. Osmidílný komediální seriál ze zákulisí českého showbyznysu z pera redaktora Reflexu Luďka Staňka a od producenta Kanceláře Blaník Milana Kuchynky uvede internetová televize MALL.TV na podzim 2018.

V roli stylisty Artura se představí Petr Vaněk, jeho manažera bude hrát Michal Kern, slovenského konkurenčního návrháře Andrej Polák a v roli reportérky módní televizní stanice uvidíme Petru Nesvačilovou. Celkem 8 epizod bude ke zhlédnutí na internetu od letošního podzimu, kdy je na svých stránkách uvede nová internetová televize MALL.TV.

Režie se ujal Jakub Machala, který zaujal skvělým klipem k písni Báry Polákové Po válce a za sebou má i krátkometrážní film Ve vaně. Co na jeho seriálový počin řeknou lidé z módního prostředí? Na to jsme se zeptali Petra Vaňka a Petry Nesvačilové. Jejich odpovědi najdete ve videu v úvodu článku.

„Film je mrtvý!“ vzkazuje držitel Českého lva Prušinovský, počítačové hry podle něj…
Fotbal jako židovská konspirace? Muslimský kazatel považuje mistrovství světa za útok…

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější