Tomáš Kraus: Migranti v Německu nejsou jen chudáci, útoků přibývá a lidé se bojí | Reflex.cz
nahoru

Tomáš Kraus: Migranti v Německu nejsou jen chudáci, útoků přibývá a lidé se bojí

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.cz6. září 2018 • 17:20
Rozhovor s Tomášem Krausem
• video: 
INFO.CZ

Saská Kamenice v blízkosti českých hranic v posledních dnech zažívá vlnu demonstrací. Vše odstartovala vražda Němce původem z Kuby. Identita podezřelých je zatím nejasná, dosavadní vyšetřování ukazuje na muže s kořeny v Iráku a Sýrii. 

Podle tajemníka Federace židovských obcí Tomáše Krause je otázkou, jestli nepokoje budou pokračovat i v dalších městech, obavy místních prý kvůli milionu příchozích rostou. Navzdory problémům ale Kraus věří, že Německo migraci zvládne. Nakolik se proměnil život u našich sousedů? Jakému konkrétnímu nebezpečí musí Němci čelit? A vrací se násilnosti vůči Židům? Podívejte se na rozhovor!

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Polský „Palach“ Ryszard Siwiec: Příběh obyčejného muže, který nesouhlasil s okupací …
Jak volit na voličský průkaz: Kde a jak o něj požádat a kde s ním letos můžete jít k …


Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.czMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější