nahoru

Zeman byl od mala mimo kolektiv, jeho humor nestojí ani za facku, říká publicista Kučera

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.cz5. září 2018 • 10:40
1080p720p360p
Rozhovor s Vladimírem Kučerou
• video: 
INFO.CZ

Prezident Miloš Zeman pohledem publicisty Vladimíra Kučery? Vnitřně nešťastný člověk, který šíří banalitu. Kučeru překvapuje, že Zemanovy výroky stále vyvolávají takové pozdvižení, polemikou s „nesmysly“ mu prý žurnalisté dodávají vážnost, kterou si nezaslouží. 

Kučera tvrdí, že Zeman i premiér Andrej Babiš jsou muži banality, společnost se dle jeho slov soustředí na nepodstatné věci, přestáváme si prý rozumět. Jisté negativní vzorce přitom zanechala už první československá hlava státu Tomáš Garrigue Masaryk. Jaké? Proč žurnalistika ztrácí prestiž? Co byl trapas století? A jak velkou roli hrají dezinformace? Podívejte se na rozhovor.

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Vietnamci jsou hrozný rasisti, smrt dětí na koupališti ale nafoukli Češi, říká Do Thu …
Zeman má teď povinnost říct pravdu o svém zdraví, psychicky už na to asi nemá, říká…

Pavel Štrunc, Martin Krepindl, info.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější