Prťavé elektroauto i sporťák, který jede skoro úplně sám. Tyhle rarity jste v Česku ještě neviděli | Reflex.cz
nahoru

Prťavé elektroauto i sporťák, který jede skoro úplně sám. Tyhle rarity jste v Česku ještě neviděli

Martin Machala, auto.cz1. září 2018 • 11:30
Auta na náplavce 2018, 11 premiér
• video: 
auto.cz

Letos se na náplavku sjelo hned jedenáct českých premiér. Tady je najdete hezky pohromadě. Podívejte se na video, které ukazuje to nejlepší, co na výstavě uvidíte!

Celkem pětadvacet značek, 120 aut a jedenáct českých premiér! Na náplavce se nám letos sešla početná sestava novinek, které našinec ještě neměl šanci potkat. Vy si je díky Simoně můžete všechny prohlédnout už teď ve videu, samozřejmě s vámi ale počítáme i náplavce, kde můžete nejen tyto novinky obdivovat až do nedělního večera.

A jak už dobře víte, nejen auty živa je náplavka, ve čtvrtek se můžete těšit na koncert skupiny No Name, v dalších dnech na vás čekají Lake Malawi, Eddie Stoilow, Pavel Callta nebo Vladimír 518. A v neděli přijde na řadu už tradiční „náplavkář“, Tomáš Klus! Chybět nebudou ani autogramiády a besedy. Tak šup na náplavku!

Výstava Auta na náplavce končí v neděli večer. Do té doby návštěvníky čeká i řada koncertů či besed. Podívejte se na kompletní program celé akce.

Více informací o výstavě Auta na Náplavce najdete ZDE >>>

Válka rybářů v La Manche: Anglické a francouzské lodě do sebe vrážejí, perou se o …
Hračka pro velké kluky. Lego postavilo funkční Bugatti Chiron v životní velikosti


Martin Machala, auto.cz


Klíčová slova: auta, Auta na náplavce, auto, VIDEO, náplavka


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější