nahoru

Prťavé elektroauto i sporťák, který jede skoro úplně sám. Tyhle rarity jste v Česku ještě neviděli

Martin Machala, auto.cz 1. září 2018 • 11:30
Video se připravuje ...
Auta na náplavce 2018, 11 premiér
• video: 
auto.cz

Letos se na náplavku sjelo hned jedenáct českých premiér. Tady je najdete hezky pohromadě. Podívejte se na video, které ukazuje to nejlepší, co na výstavě uvidíte!

Celkem pětadvacet značek, 120 aut a jedenáct českých premiér! Na náplavce se nám letos sešla početná sestava novinek, které našinec ještě neměl šanci potkat. Vy si je díky Simoně můžete všechny prohlédnout už teď ve videu, samozřejmě s vámi ale počítáme i náplavce, kde můžete nejen tyto novinky obdivovat až do nedělního večera.

A jak už dobře víte, nejen auty živa je náplavka, ve čtvrtek se můžete těšit na koncert skupiny No Name, v dalších dnech na vás čekají Lake Malawi, Eddie Stoilow, Pavel Callta nebo Vladimír 518. A v neděli přijde na řadu už tradiční „náplavkář“, Tomáš Klus! Chybět nebudou ani autogramiády a besedy. Tak šup na náplavku!

Výstava Auta na náplavce končí v neděli večer. Do té doby návštěvníky čeká i řada koncertů či besed. Podívejte se na kompletní program celé akce.

Více informací o výstavě Auta na Náplavce najdete ZDE >>>


Martin Machala, auto.cz


Klíčová slova: VIDEO, auto, auta, náplavka, Auta na náplavceDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.