Česká fotobudka dobývá svět. Fotonauta už znají na Maledivách i v aristokratických kruzích | Reflex.cz
nahoru

Česká fotobudka dobývá svět. Fotonauta už znají na Maledivách i v aristokratických kruzích

Martin Bartkovský18. července 2018 • 12:20
Česká fotobudka dobývá svět
• video: 
Martin Bartkovský

Celé to začalo tak, že parta přátel potřebovala na akci fotobuňku. Obyčejný stroj, který by je na párty fotil před fotopozadím. Nic podobného se ale tehdy nevyrábělo, a tak se rozhodli vyrobit si vlastní. A tak se zrodil Fotonaut, přístroj, který znají na večírcích po celém světě. Co je tajemstvím jeho úspěchu? Nejen na to odpovídá jeden ze zakladatelů Martin Prošek v našem videu!

Porsche mezi fotobudkami. Tak se o Fotonautu vyjadřují ti, co jej vyrábí, i ti, co si jej objednávají na své akce. Kromě České republiky jej znají i v Německu, Švédsku, Francii nebo ve Velké Británii. Výjimečná pak není ani šlechtická svatba či zakázka na Maledivách, kde si je pravidelně na párty objednává místní luxusní resort. O českém projektu je zkrátka slyšet.

Modelka pózovala v moři. Během focení ji napadl žralok
Tereza Stonišová 16. července 2018 • 12:29

Modelka pózovala v moři. Během focení ji napadl žralok

A co je klíčem k úspěchu? Jednoduchost a design, za které tým kolem Martina Proška a Jiřího Marshala posbíral už několik ocenění. Navíc svůj přístroj i po několika letech ladění a přestavování úspěšně franšízují do celého světa a fotobudka, která se tehdy vyráběla čtvrt roku, dnes sjíždí z výrobní linky s frekvencí třiceti kusů měsíčně.

Více zjistíte v našem videu se spoluzakladatelem Fotonauta Martinem Proškem. Už jste se s touto fotobudkou setkali? Co na ni říkáte?

Čochtan, mlíko i na „dvakrát“. Mistryně v čepování vám ukáže, že dobré pivo není jen …
Prostředníček ve sněmovně. Reflex umožnil divákům vyjádřit se k vládě s podporou Zemana…
Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,800
23,050
29,250
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější