Krásky oblečené do inkoustu. Podívejte se, jak se volila Miss Tattoo 2018 | Reflex.cz
nahoru

Krásky oblečené do inkoustu. Podívejte se, jak se volila Miss Tattoo 2018

Petra Novotná, Lea Součková21. května 2018 • 13:07
Miss tattoo 2018 na festivalu Tattoo Convention
• video: 
Petra Novotná

Ve dnech 18.–20. května proběhl již 20. ročník festivalu Tattoo Convention Prague. Na pražské výstaviště se sjely stovky potetovaných nadšenců, zkušených tatérů a slavných studií. A opět to byla hodně zajímavá podívaná. Volbu královny potetované krásy najdete ve videu!

Příznivci tetování, piercingu a body artu se mohli podívat na ukázky prací tetovacích studií z celého světa, USA či Anglie. K vidění byla i netradiční tetování vzniklá vyklepáváním pomocí dřevěných paliček dle původního polynéského způsobu. Návštěvníci se navíc mohli přímo na místě nechat potetovat od předních českých i světových tatérů za speciální festivalové ceny.

Jedním z lákadel byla i volba královny krásy, které se zúčastnilo 11 potetovaných žen. Součástí této podívané se stala nečekaně svatba, která proběhla přímo na pódiu a ze které si nevěsta odnesla nejen titul Miss Sympatie, ale také titul ,,paní“. Více zjistíte ve videu v úvodu článku!

Velký návrat ručního tetování bez strojků a jak tetují Eskymáci za polárním kruhem
Desítky piercingů v obličeji a magnety v rukách. Nepřehlédnutelná Mirka má šestý smysl!

Petra Novotná, Lea SoučkováVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,080
29,320
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější