nahoru

Selfie z války. Podívejte se, jak vypadají videa od lidí, kteří žijí ve skutečně krutém světě

Jarmila Štuková, Andrej Štuk 29. září 2017 • 18:00
Video se připravuje ...
Selfie z války
• video: 
Jarmila Štuková a Andrej Štuk

Válka s tzv. Islámským státem v Iráku trvala více než tři roky. Dnes, místo otřesných krutostí páchaných džihádisty a masivní útěk zdecimovaných civilistů za hranice země, řeší světová média, jak se bude politická situace vyvíjet do budoucna. My přinášíme tři portréty těch, kdo jsou s válkou spjati nejvíce. Malinkou uprchlici Ilham, hasiče Nisana a bojovníka Tareka. Požádali jsme je, aby nám sami natočili prostředí, v němž se pohybují. A my k nim pak přidali čísla. Neuvěřitelná čísla, která bychom nebýt války nikdy nemuseli znát. 

V prosinci roku 2016 oslovili váleční reportéři a manželé Jarmila Štuková a Andrej Štuk ty, kdo jsou nejvíce spjati s válkou s tzv. Islámským státem. Oslovení následně představili svůj nynejší život formou, které všichni dobře rozumíme. Vznikla tak série selfie fotek v 360 stupních. Podívejte se na video!

Jarmila Štuková, Andrej Štuk


Klíčová slova: válka, VIDEO, selfies, Irák, islámský státDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.