nahoru

Obrazy jako fotografie. Malíř udivuje svět titěrnými detaily nahého ženského těla

Martin Bartkovský11. září 2017 • 17:30
1080p720p360p

Jednotlivé řasy, ochlupení článků prstů či drobný lem na šatech. Nic z toho není problém pro mexického malíře Omara Ortize. Čtyřicetiletý malíř si libuje ve vyobrazování nádherných nahých žen a jejich těla zaznamenává do těch nejmenších detailů. Podívejte se na video, jak vznikají jeho obrazy!

Ortiz chtěl už na začátku své malířské kariéry zaznamenávat realitu na plátno co nejvěrněji. Tuto techniku zdokonaluje celý život a vyšperkoval ji na mistrovskou úroveň. Už na škole se věnoval výtvarnému umění, i když trochu jinak. Vystudoval totiž grafický design. Až poté se začal věnovat olejomalbě a od roku 2002 jej malování živí.

I když obsahují jeho malby neuvěřitelné detaily, Ortiz má rád jednoduchost. Vyžívá se v reprodukci jemných tónů lidské kůže a jejich nuancí v závislosti na míře denního světla. Většinou jsou hlavním motivem spoře oděné ženy, které stojí před jednoduchým pozadím. Malíř svá díla zatím vystavoval v rodném Mexiku, Španělsku, Nizozemí a Velké Británii. Ukázky z jeho práce najdete na jeho webové stránce.

 

Největší pornostránka světa slaví 10 let. Její narozeninové video vás rozesměje
Erotika ve vaši představivosti: Podívejte se na nevinné snímky, které však ukazují…
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější