Zdeněk Troška natočil novou pohádku. Čertoviny se představují v první ukázce | Reflex.cz
nahoru

Zdeněk Troška natočil novou pohádku. Čertoviny se představují v první ukázce

red15. srpna 2017 • 14:20
1080p720p360p
Ukázka z nové pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny
• video: 
Fénix Film

Čerti Popelák a Uhelák jsou trošku popletové a trošku nešikové, v pekle působí zmatky, nechají utéct hříšnou duši, a proto se vyslouží Luciperův hněv. Za trest musí jít na svět získat pro peklo každý jednu hříšnou duši. Jak se jim zalíbí na světě? Podívejte se na první ukázku z nové pohádky režiséra Zdeňka Trošky. 

„Když  ti dva poznají Jana a Haničku, kterým v jejich lásce brání zlý sedlák, rádi by pomohli i jim. Ale nesmí, Luciper jim to zakázal. Tvrdí, že se každý člověk nechá zlákat bohatstvím a mocí, a to i Jan a Hanička. Čertíci nesouhlasí, a tak se s vládcem pekel vsadí. Jak to dopadne, uvidíte v kinech,“ prozrazuje režisér Troška hlavní zápletku nové pohádky.

Lucipera v pohádce Čertoviny hraje Karel Dobrý, který oblékl nejnáročnější kostým z celého filmu. Vznikl z návrhu Josefa Jelínka a byl doplněn ručně dělanou parukou. 

V hlavních rolích čertů  se představí Jakub Prachař a Dominick Benedikt.  Haničku hraje Sara Sandeva, jejího milého Jana mladý herec Richard Jaroslav Müller, sedláka Oldřich Navrátil, statkáře Kopyta Jaromír Nosek, selku Andrea Hoffmannová. V dalších rolích uvidíme Davida Gránského, Janu Bernáškovou, Radka Holuba.

Do kin vstoupí Čertoviny 4. ledna 2018.

Co předcházelo Obecné škole? Nový film Jana Svěráka Po strništi bos se představuje v…
Štěpán Mareš vystavuje. Zelený Raoul přiletěl do Lipníku nad Bečvou

red
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,690
22,720
29,950
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější