nahoru

Muslimové se radikalizují víc a víc. Chtějí nás zničit a evropské elity selhávají, tvrdí Kuras

Martin Krepindl, info.cz 2. srpna 2017 • 13:50

Západní křesťanská civilizace je podle publicisty Benjamina Kurase v ohrožení. Věří, že ji chce zničit kolem dvou set milionů muslimů. Odvolává se přitom na „seriózní průzkumové organizace“, jak řekl Pavlovi Štruncovi pro info.cz.

Přístup evropských politických špiček prý potenciálním džihádistům spíš nahrává, ideový souboj je podle něj předem prohranou záležitostí a Evropa se bude muset bránit silou. Existuje nějaké jiné, nenásilné řešení? Kuras v rozhovoru s Pavlem Štruncem shrnul i své zážitky z života v Británii. Jak je to tam podle něj s integrací muslimů? Musí děti jíst halal potraviny, aniž by to věděli jejich rodiče? A jaký je jeho recept na řešení migrační krize? Podívejte se na celé interview.

Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE. Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte profil pořadu Štrunc! i na Facebooku.

Martin Krepindl, info.cz


Klíčová slova: islám, muslimové, VIDEO, imigranti, ŠTRUNC!Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.