nahoru

Romská bezpečnostní služba baví internet: Kotlár security nedává přes držku!

Jiří X. Doležal 28. června 2017 • 09:55
Propagační video Kotlár security a telefonát s panem Kotlárem
• video: 
reflex.cz; facebook.com/kotlarsec

Facebookem letí zajímavé propagační video bezpečnostní firmy pana Kotlára, Kotlár Security. Přestože video komentují nejrůznější trollové, pan Kotlár nás výslovně ujistil, že nikomu přes držku nedávají.

 

Facebookem doslova letí reklamní video pana Kotlára, který mimoděk stvořil jeden z nejlepších virálů letošního léta. Jeho nenápadný půvab, se kterým propaguje služby své Kotlár security, je bohužel terčem nejrůznějších blbých anekdot. Trollové se v diskusi trefují do dikce i nabídky služeb.

A skutečně – co vlastně nabízejí, jaké problémy jsou schopni řešit? To z reklamy nevyplývá a kříž na krku pana Kotlára nevěstí nic dobrého! Proto jsme panu Kotlárovi zavolali a přeptali se, co vlastně jeho security nabízí. Audio zde ve stručnosti: Přes držku lidem na objednávku klientů nedávají. Celý rozhovor s panem Kotlárem najdete na konci videa v úvodu článku.

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.