nahoru

Známkování potetované krásy. „Opotřebovaný stařec“ JXD hodnotil modelky na tatérském festivalu

Jiří X. Doležal 26. května 2017 • 11:00
JXD natáčel potetované krásky na tattoo convention 2017
• video: 
Jiří X. Doležal

Tattoo Convention 2017 proběhla úspěšně v sobotu na pražském výstavišti. Můj kamarád Ivo Rafan Traxmandl, tatér a moderátor, mne pozval jako porotce. Proto si z titulu této funkce dovolím jednu malou psychologickou úvahu s argumentačním videem.

 

Když jsem z pozice opotřebovaného starce hodnotil roštěnky na festivalu, musel jsem konstatovat, že v podstatě nejsou tetované ženy – jedna po druhé – nijak odlišné od běžné populace. Když se však zaměříme na celou množinu přítomných roštěnek, tak mezi nimi byl mnohem větší podíl hezkých holek, než je normálně vidět na ulici. To opravdu to tetování tak prospívá, přemýšlel jsem.

Podívejte se, jak si JXD nechává dělat nejnovější tetování:

JXD si nechává dělat další tetováníVIDEO Martin Bartkovský

Pak mi ale došlo, že to nemusí být tím tetováním. Že je ta kauzalita spíš opačně. Že řada hezkých holek, které to o sobě vědí, si ještě navíc upgradne look nějakým inkoustem pod kůží, protože tetování žen není už dneska nějaká výstřednost, ale opravdu povedený prostředek ke zkrašlování. Nevěříte? Podívejte se na video! 

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.