nahoru

Hitler osedlal tyranosaura a chce pomstu. Pokračování sci-fi „béčka“ Iron Sky zamíří do kin

Martin Bartkovský16. května 2017 • 16:30
Trailer na film Iron Sky: The Coming Race s českými titulky
• video: 
Facebook.com

Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci, který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů. To je v kostce děj filmu Iron Sky: The Coming Race, který navazuje na první film z roku 2012. Podívejte se na video.

Zní vám zápletka neuvěřitelně směšně? Pak nejste daleko od pravdy. Bláznivá nacistická filmová jízda finského režiséra Timo Vuorensola začala už v roce 2012, kdy se mu za pomoci fanoušků podařilo zafinancovat první film. Ten líčil alternativní historii o německých nacistech, kteří po porážce v roce 1945 odletěli na Měsíc, kde vybudovali kosmickou flotilu, aby se v roce 2018 vrátili a dobyli Zemi.

Podívejte se i na trailer k novému filmu o atentátu na Heydricha:

Trailer na film Smrtihlav s českými titulkyVIDEO Bontonfilm

„Čtvrtá“ říše se nyní vrací zpátky a s ní nejen nacisté, ale i dinosauři, ještěří lidé a zombie. Jak už ukazuje trailer, nadsázka je při sledování tohoto díla nutností, vyznavači „béčkových“ filmů ale musí chrochtat blahem. Podívejte se na video, a pokud vás zaujme, vězte, že Iron Sky: The Coming Race zamíří do kin v únoru příštího roku. Zda po něm ale sáhne i tuzemská kinodistribuce, je zatím ve hvězdách.

Trailer na film Iron Sky: The Coming Race s českými titulkyVIDEO Facebook.comKlíčová slova: hitler, filmy, VIDEO, nacisté, trailer, scifiDiskuse ke článku