Nesmíme se nikdy vzdát! Ukázka z filmu Dunkirk vyvolává husí kůži | Reflex.cz
nahoru

Nesmíme se nikdy vzdát! Ukázka z filmu Dunkirk vyvolává husí kůži

Martin Bartkovský10. května 2017 • 11:50
1080p720p480p360p240p

Když se 400 tisíc vojáků nemůže dostat domů, domov si přijde pro ně. To hlásá trailer na film Dunkirk. V nejnovějším režijním počinu Christophera Nolana bude atmosféra hustá tak, že by se dala krájet, a okoření ji navíc i pořádná akce. Alespoň se to tak jeví z nové upoutávky. Podívejte se!

Kam jdeme? Do války! Odhodlanost Britů zachránit své muže obklíčené u francouzského přístavu Dunkerke (anglicky Dunkirk, francouzsky Dunkerque) z ukázky přímo čiší. I když záběry leteckých soubojů jsou jako vystřižené z Tmavomodrého světa, nutnost přepravit statisíce vojáků na nejrůznějších plavidlech přes kanál La Manche dodává filmu klaustrofobický rozměr a už první ukázky šponují očekávání na maximum.

Po tříleté pauze se do režisérské židle vrací Christopher Nolan (trilogie s Temným rytířem, Inception, Interstellar), který tentokrát napsal scénář bez svého bratra Jonatana. V hlavních rolích se představí Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance či Kenneth Branagh.

Do českých kin můžete na Dunkirk vyrazit 20. července a navnadit se můžete nejnovějším trailerem:

1080p 720p 480p 360p 240p
Plnohodnotná ukázka na film DunkirkVIDEO Total Film
Neuvěřitelná nehoda zachycená na kameru. Letadlo v plamenech se řítí k zemi
Video, které si pustíte několikrát. Upoutávka na film Kingsman: Zlatý kruh má 4 vteřinyKlíčová slova: nolan, válka, trailer, Dunkerque, Dunkirk, VIDEODiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,420
28,640
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější