nahoru

Neuvěřitelná nehoda zachycená na kameru. Letadlo v plamenech se řítí k zemi

Martin Bartkovský 10. května 2017 • 10:55
Palubní kamera auta zachytila pád hořícího letadla na dálnici
• video: 
Facebook.com

Děsivé scéně přihlíželi řidiči před pár dny v americkém Seattlu. Jednomotorové letadlo se tu zřítilo k zemi v oblaku z ohně a kouře. Z hrůzně vypadající nehody ale pilot i jeho navigátor vyvázli jako zázrakem bez zranění. Pouze s lehkými poraněními pak byli hospitalizováni dva lidé, kteří se pohybovali poblíž místa dopadu. Podívejte se na video!

Letoun vzlétl z letiště Paine Field. Během letu ohlásil pilot ztrátu výkonu motoru a stroj začal rychle klesat směrem k dálnici nedaleko města Mukilteo. Tam zavadil o dráty vysokého napětí a v ohnivé kouli havaroval.

Zatímco je nehoda stále vyšetřována, kromě dvou osob s lehkým zraněním se nikomu nic nestalo. Škody jsou pouze majetkové kvůli tomu, jak se oheň přenesl na některá stojící auta.  

Palubní kamera auta zachytila pád hořícího letadla na dálniciVIDEO Facebook.comKlíčová slova: letadlo, nehoda, viral, VIDEO, autaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.