Muž natočil skvělou reklamu na své ojeté auto. Ozvaly se 2 miliony zájemců! | Reflex.cz
nahoru

Muž natočil skvělou reklamu na své ojeté auto. Ozvaly se 2 miliony zájemců!

Martin Bartkovský9. května 2017 • 11:00

Nezničitelné auto a nejlepší přítel v uplynulých deseti letech. Tak propagoval na internetu svou Suzuki Vitaru z roku 1996 Eugene Romanovsky. Lotyš žijící v Izraeli natočil výborné propagační video své staré ojetiny a zájemců o koupi jsou rázem miliony. Jak je z videa patrné, Eugenovi pomohl i fakt, že se živí jako výrobce vizuálních efektů. Podívejte se na jeho reklamu.

Dát si inzerát do novin nebo na internet umí každý. Nápad Romanovského ale trhá počítadla serveru Youtube. Jeho Vitara ve videu přejíždí zasněžené vrcholky Himaláje, brázdí mořské dno či kličkuje mezi dinosaury z Jurského parku. Dvouminutový klip je doslova nabitý vizuálními efekty, které svou laciností ještě umocňují nostalgii a touhu lidí auto vlastnit.

Podívejte se na video a dejte nám vědět, zda vás podobná forma inzerátu na staré auto zaujala. Romanovskému se totiž už ozvalo přes 2 miliony zájemců.

Reklama na Suzuki, která vyvolala zájem u 2 milionů lidíVIDEO Facebook.com/Eugene RomanovskyKlíčová slova: auto, reklama, VIDEODiskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější