nahoru

Pihy, bradavky i pravé vlasy. Podívejte se, jak vznikají děsivě realistické panenky

Martin Bartkovský 2. května 2017 • 12:40
Video se připravuje ...
Výroba panenek Emmy, Michelle a Eleny od manželů Lutsenkových
• video: 
vk.com/lutsenkodolls

Pár ruských umělců jménem Anastasia a Sergei Lutsenkovi má zvláštní pracovní náplň. Vytváří totiž hyperrealistické panenky. Zapomeňte na barbíny s náznakem prsou, amorfním rozkrokem a bezvýraznou tváří. Tyhle „hračky“ by mohly každou chvíli promluvit. Podívejte se na jejich fascinující výrobu.

Absolventi umělecké školy v Krasnodaru Anastasia a Sergej Lutsenkovi si říkají „panenkoví umělci“. Výroba realistických figurek z plastu a porcelánu je podle jejich slov jen další krok v jejich uměleckém vyjádření. Každý jejich výtvor má vlastní osobnost i tělesné nedokonalosti.

Video se připravuje ...
Úžasné detaily obličeje panenek od manželů LutsenkovýchVIDEO Facebook.com/Street Art Utopia

I když se tu nedá hovořit o vyobrazení skutečné ženy, protože všechny figurky jsou až děsivě pohublé, realističnost jednotlivých částí těla je ohromující. Panenky mají nejen reálně vypadající prsa, ale i genitálie a úroveň detailu jde i do drobných kožních oděrek kolem nehtů.

Kvalita zpracování má ale pochopitelně svou cenu. Na internetu se panenky od Lutsenkových prodávají za cenu přesahující 50 tisíc korun. Co na jejich druh umění říkáte? Dejte nám vědět do diskuze, zda se vám panenky líbí!

Video se připravuje ...
Výroba panenek Emmy, Michelle a Eleny od manželů LutsenkovýchVIDEO vk.com/lutsenkodollsKlíčová slova: nahota, Rusko, VIDEO, panenky, hračkyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.