Pihy, bradavky i pravé vlasy. Podívejte se, jak vznikají děsivě realistické panenky | Reflex.cz
nahoru

Pihy, bradavky i pravé vlasy. Podívejte se, jak vznikají děsivě realistické panenky

Martin Bartkovský2. května 2017 • 12:40
720p480p360p240p

Pár ruských umělců jménem Anastasia a Sergei Lutsenkovi má zvláštní pracovní náplň. Vytváří totiž hyperrealistické panenky. Zapomeňte na barbíny s náznakem prsou, amorfním rozkrokem a bezvýraznou tváří. Tyhle „hračky“ by mohly každou chvíli promluvit. Podívejte se na jejich fascinující výrobu.

Absolventi umělecké školy v Krasnodaru Anastasia a Sergej Lutsenkovi si říkají „panenkoví umělci“. Výroba realistických figurek z plastu a porcelánu je podle jejich slov jen další krok v jejich uměleckém vyjádření. Každý jejich výtvor má vlastní osobnost i tělesné nedokonalosti.

720p 480p 360p 240p
Úžasné detaily obličeje panenek od manželů LutsenkovýchVIDEO Facebook.com/Street Art Utopia

I když se tu nedá hovořit o vyobrazení skutečné ženy, protože všechny figurky jsou až děsivě pohublé, realističnost jednotlivých částí těla je ohromující. Panenky mají nejen reálně vypadající prsa, ale i genitálie a úroveň detailu jde i do drobných kožních oděrek kolem nehtů.

Kvalita zpracování má ale pochopitelně svou cenu. Na internetu se panenky od Lutsenkových prodávají za cenu přesahující 50 tisíc korun. Co na jejich druh umění říkáte? Dejte nám vědět do diskuze, zda se vám panenky líbí!

720p 480p 360p 240p
Výroba panenek Emmy, Michelle a Eleny od manželů LutsenkovýchVIDEO vk.com/lutsenkodolls

V Praze se budou vystavovat nahé ženy na kontroverzní výstavě Voayer
Video z tetování JXD: Na lebce má neolitickou Venuši v podobě žáby. Budou ty články teď…Klíčová slova: panenky, nahota, hračky, Rusko, VIDEODiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
22,740
30,040
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější