nahoru

Je tohle ještě móda? Modelka pózovala v „plavkách“ ze zlaté izolepy

Martin Bartkovský 25. dubna 2017 • 16:30
Modelka pózuje v "tape art" plavkách od Joela Alvareze
• video: 
Facebook.com/THE BLACK TAPE PROJECT

Se zvláštním nápadem přišel umělec, který si říká Joel Alvarez a je součástí The Black Tape Project. Ten spočívá v tom, že na nahá těla modelek nalepují kousíčky elektroizolační pásky a vytváří jim tak spodní prádlo či plavky. V poslední době na sebe upoutali pozornost videi, která umístili na sociální sítě. Pro focení na Haiti totiž zvolili zlatou reflexní pásku, která na těle modelky vytváří zvláštní světelné lomy. Podívejte se!

Poskakující modelka ve vlnách si nepřála zveřejnit své jméno, fotografem je Michael Malone. Nápad na zlaté lepenkové bikiny i focení na Haiti dostal umělec Joel Alvarez v rámci přípravy na výstavu Art Basel Miami, která se uskuteční až v prosinci. Právě na ní představí Alvarez svůj „tape art“, jak výrobu nalepovacích plavek nazývá.

Podívejte se na video v úvodu článku a dejte nám vědět, co si o plavkách myslíte.Klíčová slova: modelka, móda, plavky, bikinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.