nahoru

Playboy se vrací k nahotě. Podívejte se na modelku Elizabeth Elam, která pózuje na titulní straně

Daniel Baret15. února 2017 • 08:30
Playboy se vrací k nahotě. Podívejte se na modelku Elizabeth Elam, která pózuje na titulní straně
foto: Instagram

Legenda erotické žurnalistiky, časopis Playboy, loni v únoru halasně opustil svoji zásadní strategii a přestal tisknout odhalené dámy. Tvrdil, že fotografie nahých žen vyšly z módy kvůli volně a často zdarma šířené pornografii na internetu. Jenže po více než roce se Playboy vrací ke kořenům. Březnové číslo vychází na obálce s hlavním titulkem „Nahota je normální“.

K návratu podle všeho vydavatele přiměl slabý prodej Playboye v minulém roce. Změna image nijak k zvýšení prodeje nepomohla. „Rozhodli jsme se vrátit k nahotě jednoduše proto, že se domníváme, že vyhnání atraktivních svlečených žen z jeho stránek byla chyba,“ napsal na Twitteru kreativní ředitel časopisu Cooper Hefner, syn zakladatele Hugha Hefnera.

Na titulní stránce nového čísla pózuje americká modelka Elizabeth Elam (25) a magazín přináší i velký rozhovor s herečkou a zpěvačkou Scarlett Johanssonovou.

Podívejte se na fotografie Elizabeth Elam, která jako hlavní hvězda vrací Playboy k nahotě:Klíčová slova: časopis, modelka, playboy, Elizabeth ElamDiskuse ke článku