Kočky pod dohledem kamer dovádí v domku pro panenky. Sledujte show, která baví celý Island | Reflex.cz
nahoru

Kočky pod dohledem kamer dovádí v domku pro panenky. Sledujte show, která baví celý Island

Martin Bartkovský27. února 2017 • 13:30

První televizní show o kočkách. Tímto titulem se chlubí pořad Keeping Up With The Kattarshians, v němž čtyři koťata dovádí pod neustálým dozorem 3 kamer v přerostlém domku pro panenky a který svým názvem odkazuje na reality show rodiny Kardashianových. Jakkoli tato myšlenka může znít podivně, na Islandu se show stala hitem.

Celý pořad má ale zajímavější a bohulibější poslání než vás jen na pár minut zabavit. Koťata Guðni, Ronja, Briet a Stubbur pocházejí z islandského útulku a online přenos je tou nejlepší možnou reklamou, jaká se opuštěným koťatům mohla dostat.

Taširodžima: Japonský ostrov, na kterém žije šestkrát více koček, než lidí

Podle producentky pořadu Lindy Karlsdóttirové je důkazem o úspěchu celého nápadu fakt, že všechna koťata byla do týdne adoptována a putují k novým majitelům. Jak se dočtete na stránce s online přenosem, koťata byla adoptována dnes a do svého příbytku se vrátí kolem třetí hodiny odpolední, aby se rozloučila s diváky.

Nová „rodina“ z řad opuštěných islandských koček se rekrutuje právě teď a do domu se prý nastěhuje tak rychle, jak jen to bude možné.

Soutěžte se svým zvířecím miláčkem 

Jak zabít koťátko. Indická učebnice radí dětem, jak usmrtit domácího mazlíčka

Vysávejte kočky!
Jiří X. Doležal 24. února 2017 • 22:19

Vysávejte kočky!

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,880
29,630
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější