Stará trojka z Top Gearu se vrátila na obrazovky. Clarkson, Hammond a May spustili svou Grand Tour | Reflex.cz
nahoru

Stará trojka z Top Gearu se vrátila na obrazovky. Clarkson, Hammond a May spustili svou Grand Tour

Martin Bartkovský18. listopadu 2016 • 13:00

Přesně minutu po půlnoci se na internetové televizi Amazon Prime objevil první díl legendární trojice ze seriálu Top Gear. Pořad s názvem The Grand Tour  je ale zatím oficiálně dostupný jen v Británii, USA, Německu, Rakousku a Japonsku. Ostatní regiony, včetně Česka, budou muset počkat do prosince.

Zatímco seriál s původním názvem Top Gear, ovšem s jinou moderátorskou trojicí, na BBC skomírá, návratu Clarksona, Hammonda a Maye se věští velká budoucnost. A hodně si od nich slibuje i firma Amazon, jež má na jejich pořad exkluzívní vysílací práva, a seriál tak bude k vidění pouze na jejich on-line službě Prime. A moderátorská trojka by se měla činit, Amazon totiž přiznal, že jeden díl této autoshow vyjde na více než 140 miliónů korun.

Forbes seriál po prvním dílu označil jako „Top Gear na steroidech“. Za pravdu mu dávají statistiky, které štáb krátce před premiérou zveřejnil. Během natáčení totiž navštívili 44 zemí na čtyřech kontinentech. A spektakulární byla i propagační kampaň v ulicích Londýna, Los Angeles a Berlína. Sem totiž tvůrci umístili zdemolované vraky vozů Toyota Prius, jež slavné trio nesnáší. 

Podrobný návod, jak si službu Amazon Prime naladit na 30 dní zdarma, a další informace o seriálu The Grand Tour najdete na Auto.cz >>>
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: Demonstrující dav sjednocuje sdílený odpor, s časem ale jednotnosti ubývá
PREMIUM X Karel Steigerwald: Babiš, Benešová, demonstranti… Kdo rozvrací stát, kdo ne
PREMIUM X Nejmladší z „chvilkařů“: Kdo je Kryštof Zapletal, jeden z hlavních organizátorů demonstrace na Letné?
PREMIUM X Vztyčení majáku: Památník Tomáše Bati ve Zlíně se znovu probudil k životu
PREMIUM X Nezbytná sada demonstranta: Vyjádřete nesouhlas s Babišem originálními plakáty od Reflexu!

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější