nahoru

Star Wars bitva i fanynkovská erotika. Quido MC dává prozatím poslední palec nahoru

ref 2. května 2016 • 18:07
Video se připravuje ...
Palec nahoru.
• video: 
Quido MC

Pro tento školní rok naposledy shrnuje Quido MC, co se odehrálo na českém YouTube. Uplynulý týden byl ve znamení příběhů a filmování, za jaké by se v Hollywoodu nemuseli stydět.

Tklivý kreslený příběh o zlomené tužce vyrobil Nejfake. To video, pod nímž je podepsán EvilBender47, je snad naprostým opakem. Jedná se o horrorovou akci s neviditelnými zombíky. Ale pozor, obsahuje product placement.

Do žánru červená knihovna se pustil AtiShow. Totiž fanynka o něm napsala vášnivou povídku a on ji s gustem přednáší. Zásadní otázka: vrzne si tady někdo?

Gogoman zase mísí antické drama s prvky velmi praštěného humoru. Že prý končí jeho kanál i celá jeho pozemská existence.

Palec nahoru dostává příběh nejakčnější, který natočil Vidrail. Co by bylo, kdyby na parkovišti někdo z auta vyhodil světelný meč zabalený do igeliťáku? Samozřejmě epická a efektní bitva.

To bylo poslední vydání Quidova palce nahoru této sezony, příští můžete očekávat na podzim.

ref


Klíčová slova: YouTube, quido mcDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.